MILEGAL kancelaria

M.I.Legal

kancelaria prawna

M.I.LEGAL Kancelaria Prawna Grodzisk Mazowiecki

Martyna Zjawińska

adwokat

Jako absolwentka studiów prawniczych rozpoczęła swoją karierę jako prawnik wewnętrzny w Warszawskich spółkach, gdzie zdobyła bogate doświadczenie gospodarcze, dodatkowo ukończyła studia podyplomowe Prawo Spółek na Uniwersytecie Warszawskim. Została wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.
Aplikację adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie pod patronatem adwokat Katarzyny Deresz Lewandowskiej, gdzie zgłębiała wiedzę w zakresie prawa procesowego i indywidualnej obsługi prawnej osób fizycznych.

Dla Adwokat Martyny Zjawińskiej w praktyce prawniczej najważniejsze jest szerzenie świadomości prawnej,  udzielanie pomocy prawnej dlatego też dla realizacji swoich pasji rozpoczęła indywidualną praktykę w spółce M.I. Legal. Adwokat Martyna Zjawińska udziela porad prawnych oraz zajmuje się sprawami karnymi, cywilnymi, rodzinnymi i wykroczeniami. Jednocześnie z uwagi na wcześniejszą szeroką praktykę związaną z pracą zawodową na rzecz podmiotów gospodarczych zajmuję się obsługą prawną spółek.

Martyna Zjawinska Kancelaria Prawna Grodzisk Mazowiecki

Iwona Pająk-Okoń

radca prawny MEDIATOR

Po ukończeniu studiów prawniczych podjęła pracę w jednej z wiodących w kraju spółek telekomunikacyjnych. W międzyczasie ukończyła studia podyplomowe – Akademia spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz podyplomowe studia Zamówienia Publiczne w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Została wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach.

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym i gospodarczym oraz prawie zamówień publicznych. W latach 2018-2021 pracowała jako radca prawny w spółce budowlanej w Warszawie, zajmując się w szczególności bieżącą obsługą korporacyjną oraz zamówieniami publicznymi. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu umów, prowadzi negocjacje ugód oraz umów. Realizuje pozasądowe rozwiązywanie sporów. Reprezentuje przedsiębiorców przed sądami i urzędami. Obsługuje również klientów indywidualnych.
Wpisana na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Warszawie.

Iwona Pajak Okon kancelaria grodzisk

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania ze mną kontaktu, w tym udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Zostałem poinformowany, że wyrażenie zgody jest dobrowolne i mogę ją w każdej chwili odwołać za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres: kancelaria@milegal.pl
1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Kancelaria Prawna M.I.Legal M.Zjawińska, I.Pająk-Okoń s.c. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Sienkiewicza 2 lok.12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, e-mail: kancelaria@milegal.pl („Kancelaria”)

2. Kancelaria będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe wyłącznie w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Pana/Pani zgoda na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO).

3. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, by odpowiedzieć na złożone przez Pana/Panią zapytanie.

4. Pana/Pani dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie lub do czasu cofnięcia zgody, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

5. W związku z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych w ww. celach, Pana/Pani dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z Kancelarią na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

6. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystane do profilowania Pani/Pana lub do zautomatyzowanego podejmowania decyzji względem Pani/Pana.

7. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do Pana/Pani danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, ze cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

8. W przypadku uznania, iż przetwarzanie przez Kancelarię Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem nadzorczym wobec Kancelarii w zakresie danych osobowych jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Grodzisk Mazowiecki

ul. Sienkiewicz 2 lok. 12, 05-825

tel.:

664 437 590 / 502 209 344

Email

mzjawinska@milegal.pl / ipajak-okon@milegal.pl